SOPHIE LA GIRAFE Мојот прв подарок (0+м)

Sophie La Girafe My First Gift 0032 mojot prv podarok
SOPHIE LA GIRAFE Мојот прв подарок (0+м)
2.599,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055942C
favorite_border

Опис на производот

Sophie La Girafe My First Gift - Мојот прв подарок.

  • Наменето за деца 0+ месеци

Пакување: Sophie La Girafe Глодалка - играчка жирафа за бебиња од природна гума и комфортер за смирување и гушкање.

Содржина

Предупредување: Деталите и боите на производот може да варираат. Чувајте го пакувањето бидејки содржи важни информации. Пред употреба отстранете го пакувањето. 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се