SOPHIE LA GIRAFE Мека тропалка со топчиња (3+м)

Sophie La Girafe Soft Maracas Rattle 1685 meka tropalka so topcinja
SOPHIE LA GIRAFE Мека тропалка со топчиња (3+м)
749,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041906C
favorite_border

Опис на производот

Sophie La Girafe Soft Maracas Rattle - Mека тропалка со шарени топчиња и жирафа.

  • Наменето за деца 3+ месеци
  • Лесна за држење, идеална за малите раце на бебето
  • Шарените топчиња, при нишање даваат интересен звук, а долниот дел со мека ткаенина шушка при допир
  • Страничните ознаки во боја се интересни за фаќање
  • Во рачката има шарени топчиња, кои вашето бебе може да ги набљудува додека се движат по патеката

Деталите и боите на производот може да варираат.

Пакување: 1 тропалка

 

Содржина

Состав: памук, полипропилен, полиестер, полиетилен, ABS (aкрилонитрил бутадиен стирен).

Начин на одржување: Производот не се стерилизира. Се препорачува чистење на површината со влажна крпа и благ сапун.

Предупредување: Пред употреба отстранете го пакувањето. Чувајте ги упатствата бидејки содржат важни информации. 

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се