SYNERGY Витамин Б6 50 мг, 60 капсули

SYNERGY Витамин Б6 50 мг, 60 капсули
515,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Атрибути
Шифра
034298C
favorite_border

Опис на производот

Индикации: 

  • Дефицит на витамин Б6
  • Невропатија
  • Предменструален синдром
  • Нарушување на метаболизмот на аминокиселини
  • Повраќање

Пакување: 60 капсули

Содржина

Состав: 1 капсула содржи 50 мг витамин Б6 (пиридоксин хидрохлорид).

Останати состојки: микрокристална целулоза, малтодекстрин, желатин (со 12% вода), магнезиум стеарат, калциум хидрофосфат, силициум диоксид, прочистена вода.

Дозирање: секогаш употребувајте го лекот онака како што ви препорачал вашиот доктор.

Бременост и доење: советувајте се со доктор пред употреба на било каков лек.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се