TOSAMA TO-TO Перфорирани памукчиња, 60 парчиња

TOSAMA TO-TO Перфорирани памукчиња, 60 парчиња
136,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041458C
favorite_border

Опис на производот

  • Високо апсорбирачки
  • Меки
  • За нега на кожа
  • 100% памук

Памукчињата се особено погодни за секој што е свесен колку е важен природниот материјал за нега на бебешка кожа. Поради нивната форма и големина тие се погодни за секојдневна хигиена и нега на нежната кожа како на децата така и на возрасните.

Пакување: 60 крпчиња.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се