VASELINE Cocoa Radiant Лосион за тело, 400 мл

VASELINE Cocoa Radiant Лосион за тело, 400 мл
199,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054130C
favorite_border

Опис на производот

Навлажнувачкиот лосион за тело Vaseline® Intensive Care™ Cocoa Radiant е направен со путер од какао кој ја оживува сувата и досадна кожа за да го открие нејзиниот природен сјај.

  • Навлажнувачки лосион за тело кој длабоко ја навлажнува кожата за да ја смири сувата кожа и да ја остави мазна на допир
  • Лесно, брзо се впива за немасно чувство
  • Особено се препорачува за сува и груба кожа
  • Со чист какао путер

Пакување: 400 мл

Содржина

Состав: Aqua, Petrolatum, Glycerin, Carbopol, Stearic Acid, Isopropyl Palmitate, Glycol Stearate, Dimethicone, Shea Butter, Cocoa Butter, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea, Parfum, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Triethanolamine, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Magnesium Aluminum Silicate, Stearamide AMP, Caramel, Disodium EDTA, Titanium Dioxide, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool.

Употреба:

За да го почувствувате ефектот на регенерација на кожата, лосионот за тело за интензивна нега со есенцијално исцелување, нанесувајте го на вашето тело секојдневно.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се