VENERA Хигиенски влошки во мрежа, 10 парчиња

Tosama Yugomedic Venera Extra higijenski ulosci u mrezici vloski vo mreza
VENERA Хигиенски влошки во мрежа, 10 парчиња
69,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
056138C
favorite_border

Опис на производот

VENERA Хигиенски влошки во мрежа.

  • 100% памук
  • Гарантираат висока апсорбирачка моќ, мекост и сигурност
  • Идеални за периодот после пораѓај
  • Микробиолошки тестирани
  • Изработени од 100% природни материјали (јадро од памук и мрежичка од вискоза)
  • Не содржат синтетички примеси
  • Не содржат оптички средства за белење

Пакување: 10 влошки.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се