VICHY Минерализирана термална вода, 150 мл

VICHY Минерализирана термална вода, 150 мл
721,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009247C
favorite_border

Опис на производот

Минерализираната термална вода е исполнета со минерали, дури 15, и ја прави кожата поотпорна на надворешни штетни ефекти, полна со живот.

  • Погодна за чувствителна кожа
  • Хипоалергена формула

Пакување: 150 мл.

Содржина

Состав: Aqua/ Water.

Употреба: лесно испрскајте на кожата. Почекајте неколку моменти, а потоа нежно размачкајте го остатокот. Користете ја секој ден во секое време од денот или навечер.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се