VIOLETA Issue Indicating Tisssue Хартиени марамчиња, 15 парчиња

VIOLETA Issue Indicating Tisssue Хартиени марамчиња, 15 парчиња
125,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052263C
favorite_border

Опис на производот

  • Трослојни хартиени марамчиња

Пакување: 15 марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се