VITALIA Go Nutri Корнфлекс без шеќер, 250 г

VITALIA Go Nutri Корнфлекс без шеќер, 250 г
96,00 ден.
90,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
023884C
Online only
Акција 13-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

Крцкави и вкусни Go Nutri пченкарни снегулки без додаток на шеќер, содржат само природно присутни шеќери и мало количество незаситени масти.

Пченичните снегулки Go Nutri без додаток на шеќер претставува природен извор на Б1 витамини. Содржат растителни влакна кои ја подобруваат работата на цревата и помагаат при дигестивни проблеми и ги неутрализира желудочните киселини. Не содржат ГМО.

Нето-тежина: 250 г.

Содржина

Употреба: Go Nutri пченкарни снегулки без додаток на шеќер се едноставни и лесни за подготовка и се препорачуваат за сите возрасти - 4 супени лажици пченкарни снегулки се потопуваат во 100 мл млеко или јогурт.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се