AROMA Ревитализирачки крем за лице со витамини А и Е, 75 мл

AROMA Vitamins A+E Revitalizing Face Cream revitaliziracki krem za lice
AROMA Ревитализирачки крем за лице со витамини А и Е, 75 мл
124,00 ден.
106,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030187C
favorite_border

Опис на производот

AROMA Vitamins A+E Revitalizing Face Cream - Ревитализирачки крем за лице со витамини А и Е.

  • За нормална до сува кожа
  • И дава еластичност на кожата
  • Ги измазнува брчките
  • Ја заштитува и неутрализира кожата од надворешни влијанија

Активни состојки: витамини А и Е.

Пакување: 75 мл

Содржина

Состав: Aqua, Paraffinum Liquidum, Caprylic/capric Triglyceride, Isohexadecane, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Acetate, Paraffin, Sodium Chloride, Glyceryl Palmitate/ Stearate, Retinyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba, Stearic Acid, Dichlorobenzyl Alcohol, Tetrasodium Edta, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Cinnamal, Alpha-isomethyl Parfum, Hexyl Ionone.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се