AURA Velvet Ton Хидроген 6%, 90 мл

Aura Velvet Ton Perokside Cream 6% hidrogen
AURA Velvet Ton Хидроген 6%, 90 мл
54,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
008196C
favorite_border

Опис на производот

Aura хидроген 6%

  • На косата и дава волумен, јачина и совршен сјај
  • Нова формула на хидроген во емулзија, наменет за сите типови коса

Пакување: 90 мл.

Содржина

Aura хидроген е производ со двојно дејство:

  • Одлично средство за создавање на постојана боја и ја штити косата од негативни ефекти кои можат да се јават во текот на фарбањето и трајно да ја оштетат косата или коренот на влакната

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се