AUTAN Family Спреј за заштита од инсекти, 100 мл

AUTAN Family Спреј за заштита од инсекти, 100 мл
332,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002557C
favorite_border

Опис на производот

Autan Family Care репелентно средство за ефикасна заштита на кожата од убоди од комарци и други инсекти. Спрејот создава заштитна бариера која трае до 4 часа по нанесувањето.

Погоден е за деца, возрасни и лица со чувствителна кожа. Идеален придружник за патување, риболов, кампување, пешачење. Пакувањето се вклопува во секој рачен багаж и е брзо подготвено за употреба доколку е потребно. Пред употреба детално прочитајте го упатството.

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се