BABY CARE Calming Влажни марамчиња, 63 марамчиња

BABY CARE Calming Влажни марамчиња, 63 марамчиња
64,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047713C
favorite_border

Опис на производот

BabyCare се специјално дизајнирани влажни марамчиња за различни потреби на различни типови на кожа на бебето, дури и за оние многу чувствителните.

Пакување: 63 марамчиња.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се