BABY NOVA Сет лажички за бебе, 5 лажички

BABY NOVA 34602 lazicki za bebe
BABY NOVA Сет лажички за бебе, 5 лажички
96,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050244C
favorite_border

Опис на производот

  • Идеални за хранење на вашето дете
  • Изработени од полипропилен

Пакување: 5 лажички.

Содржина

Предупредување: секогаш да се користат во присуство на возрасен. Пред првата употреба ве молиме добро измијте го приборот. Може да се мијат во машина за садови, да не се ставаат во стерилизатор и да не се оставаат подолго време на сончева светлина.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се