BAMA Deo Fresh Влошки за чевли, 36-46

Bama Deo Fresh vloski za cevli
BAMA Deo Fresh Влошки за чевли, 36-46
235,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
018708C
favorite_border

Опис на производот

BAMA Deo Fresh Влошки за чевли против непријатен мирис на нозете.

  • Лесно може да се намали до посакуваната големина

Состав: латекс пена, активен јаглен

Пакување: 1 пар влошки за чевли

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се