Бели трослојни заштитни маски, 50 маски

Бели трослојни заштитни маски, 50 маски
150,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
048995C
favorite_border

Опис на производот

Заштитна хируршка трослојна маска за еднократна употреба. Маската за еднократна употреба е лесна за употреба, антиалергична и пријатна за кожата. Без разлика дали ви е потребна од хируршки причини или да филтрирате прашина, бактерии, чад и полен, овие маски се одлично решение. 

Пакување: 50 трослојни маски

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се