COLGATE Super Shine Medium Четка за заби

Colgate Super Shine Medium Toothbrush cetka za zabi
COLGATE Super Shine Medium Четка за заби
59,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055512C
favorite_border

Опис на производот

Colgate Super Shine Medium - Четка за заби со светкава рачка.

  • Рачка која овозможува удобно држење
  • Кружни влакна кои помагаат да се отстранат дамките на забите

Стоматолозите препорачуваат замена на вашата четка за заби најмалку на секои 3 месеци.

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 1 четка.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се