DOVE Indulging Cream Купка за туширање, 750 мл

DOVE caring bath indulging cream Kupka za banjane kapenje tusiranje
DOVE Indulging Cream Купка за туширање, 750 мл
187,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054606C
favorite_border

Опис на производот

Купка за туширање за мека и нежна кожа

  • Со ¼ хидратантен крем

Кремастата структура на оваа купка за туширање е специјално дизајнирана за нега и грижа на вашата кожа. По употреба кожата е мека, нежна и деликатно миризлива.

Пакување: 750 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се