DR. VITON CLA Kонјугирана линоленска киселина 1000 мг, 30 капсули

DR. VITON CLA Kонјугирана линоленска киселина 1000 мг, 30 капсули
693,00 ден.
589,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
047723C
favorite_border

Опис на производот

Доколку се прашувате дали постои нешто што може да ви помогне, брзо, лесно и на природен начин да ги намалите вишокот килограми, одговорот е Dr. Viton CLA. 

  • CLA или конјугирана линоленска киселина е комбинација на неколку природни омега 6 полинезаситени масни киселини, кои помагаат за намалување на прекумерната телесна тежина, ја зголемува мускулната маса и физичката издржливост
  • Делува на забрзување на метаболизмот и спречува создавањето на нови масни наслаги, а притоа го намалуваат апетитот

Пакување: 30 капсули

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се