ESI Но Дол, 60 капсули

ESI Но Дол, 60 капсули
495,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Атрибути
Шифра
001361C
favorite_border

Опис на производот

  • Против болки и вкочанетост на зглобовите
  • Со глукозамин сулфат, хондроитин сулфат, манган, екстракт од алое, корен од ѓаволска канџа и МСМ

Пакување: 60 капсули

Содржина

Состав: глукозамин, хондроитин-сулфат, МСМ, ѓаволова канџа, алое, врба и арника.

Употреба: 2 капсули дневно.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се