GILLETTE Venus Comfort Glide Breeze Заменски сечила, 4 патрони

Gillette Venus ComfortGlide Breeze 4 pcs rezervni zamenski patroni
GILLETTE Venus Comfort Glide Breeze Заменски сечила, 4 патрони
1.029,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
035391C
favorite_border

Опис на производот

Gillette Venus ComfortGlide Breeze - Резервни заменски сечила

  • Со гел лента
  • Со 3 сечила за бричење 
  • Не е потребен крем за бричење, само навлажнете и избричете
  • За жени

Пакување: 4 парчиња.

Содржина

Чувајте го подалеку од дофат на деца

Не ги бришете ножевите

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се