HIPP Органски беби бисквити, 180 г

HIPP Органски беби бисквити, 180 г
151,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053522C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст од 6+ месеци
  • Со витамин Б1 за развој на нервниот систем
  • Се користи за време на никнување на забите
  • Формата е прилагодена за малите детски раце
  • Содржи глутен

Нето-тежина: 180 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се