HIPP Сок од сливи, 200 мл

HiPP 100% Organic Nectar Plum
HIPP Сок од сливи, 200 мл
66,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
004643C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст 4+ месеци                  
  • Богат со витамин Ц
  • Без додаден шеќер-содржи природно присутен шеќер
  • Без глутен

Пакување: 200 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се