Калико завој, 8 цм x 5 м

Калико завој, 8 цм x 5 м
33,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
007359C
favorite_border

Опис на производот

  • Завој со вткаен раб, 8 цм x 5 м
     

Пакување: 1 завој

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се