KRKA Хербион сируп од јаглика 150 мл

KRKA Хербион сируп од јаглика 150 мл
196,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
007781C
favorite_border

Опис на производот

Хербион сирупот од јаглика се препорачува за искашлување при продуктивна кашлица кај горно респирaторни болести придружени со кашлица.

Пакување: 150 мл

Содржина

Состав:

  • Екстракт од корен на јаглика
  • Екстракт од херба на мајчина душичка

Хербион сирупот од јаглика има вкус на мајчина душичка

Употреба:

  • Возрасни и деца над 12 години: 1 дозирна лажичка 4 пати на ден
  • Деца на возраст од 4 до 12 години: 1 дозирна лажичка 3 пати на ден
  • Деца на возраст под 4 години: не се препорачува

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се