LA ROCHE POSAY Effaclar Рутина за возрасни

LA ROCHE POSAY Effaclar Rutina Ultra Concentrated Serum 30 мл, effaclar gel 50ml, anthelios oil correct spf 50+, 3ml сет
LA ROCHE POSAY Effaclar Рутина за возрасни
2.603,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055660C
favorite_border

Опис на производот

Со купување на корективната крема LA ROCHE POSAY Effaclar Duo (+) M Нега на кожа склона кон неправилности и акни добивате ПОДАРОК Effaclar Пенлив гел 50 мл и Anthelios Oil Corect 3 мл!

  • Чекор 1

Effaclar Gel Moussant Purifiant - Пенлив гел за чистење на масна и осетлива кожа кој ги отстранува нечистотиите и прекумерниот себум.

  • Чекор 2

Anthelios Oil Correct Гел крем за заштита од сонце и фотокорекција. Многу висока УВА/УВБ заштита со СПФ50+. Видливо ги намалува порите и ги корегира неправилностите. Матирачки изглед и до 12 часа.

  • Чекор 3

Effaclar Ultra Concentrated Serum - Ги ослободува затворените пори. Ги отстранува неправилностите и дамките на кожата. Кожата е обновена. Се нанесува навечер на цело лице, но избегнувајте го подрачјето околу очите.

Пакување: 50 мл + 30 мл + 3 мл

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се