LIBRESSE Pure sensitive Хигиенски влошки ноќни, 8 парчиња

LIBRESSE Pure sensitive Хигиенски влошки ноќни, 8 парчиња
158,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051483C
favorite_border

Опис на производот

Хигиенски влошки, ултра тенки за чувствителна кожа.

Пакување: 8 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се