SLEEPY Black Premium Plus Црни хигиенски влошки, нормал (величина 1), 24 парчиња

SLEEPY 1 normal black sanitary napkin 24 pcs uloski vloski higiena intima intimna crni
SLEEPY Black Premium Plus Црни хигиенски влошки, нормал (величина 1), 24 парчиња
167,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054183C
favorite_border

Опис на производот

Sleepy Black Premium Plus Normal Sanitary Napkin Хигиенски влошки (црни).

  • Хигиенски влошки со нови, интересни дизајни
  • Со прочистена вода - меки влакна ткаени со чиста вода
  • Со природен минерал
  • Хипоалергени
  • Погодно за вегани
  • Халал сертификат за квалитет
  • Без глутен

Пакување: 24 влошки.

Содржина

Состав: ткаени влакна од прочистена вода, природен минерал, супер апсорбирачки полимер, слој отпорен на истекување, смола, целулоза.

Без алкохол, парабени, фталати, најлон, органотин, ГМО, лосион, BPA, нонилфенол, SLS, SLES, латекс, хлорин, парфем.

Употреба: Следете ги сликите на пакувањето. Менувајте ја влошката на 3 - 4 часа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се