LINO Зобелино со сливи (6+ месеци), 200 г

LINO Зобелино со сливи (6+ месеци), 200 г
131,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048410C
favorite_border

Опис на производот

  • Инстант снегулки од зоб, сливи и млеко
  • Од 6+ месеци
  • Извор на 8 витамини, калциум  и витамин Д
  • Подготовка со вода

Нето-тежина: 200 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се