LOREAL Elseve Color Vive Шампон 400 мл

LOREAL Elseve Color Vive Шампон 400 мл
329,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
020234C
favorite_border

Опис на производот

Шампон за фарбана коса. Формула збогатена со екстракт од црвен божур и УВ филтер.

Ја храни, ревитализира и штити фарбаната коса и до 10 недели.

Го продолжува сјајот и интензитетот на бојата.

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се