Миринда Епимедиум хербална микс паста за потенција за мажи и жени, 2 кесички по 10 г

Миринда Епимедиум хербална микс паста за потенција за мажи и жени, 2 кесички по 10 г
300,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
048289C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Миринда билната мешавина претставува 100% природен турски број 1 афродизијак за мажи и жени чии ефекти започнуваат после 20-30 минути од неговата употреба.

Содржи гликозен сируп, цветен мед, меласа црница, полен, епимедиум, рогач, овес, ѓумбир, мал галангал, цимет, мака, американски жен шен, сибирски жен шен, тиква, кола орев, матичен млеч, гинко билоба, панакс жен шен. Со вкус на ванила.

Пакување: 2 кесички по 10 г

Содржина

Употреба

1 кесичка дневно, а ефектите се гледаат после 20-30 минути.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се