MUSTELA 2 во 1 Шампон за коса и тело, 200 мл

MUSTELA 2 во 1 Шампон за коса и тело, 200 мл
429,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002752C
favorite_border

Опис на производот

Нова формулација збогатена со природна Мустела патентирана активна состојка која ја подобрува заштитната улога на кожата и ја чува јачината на нејзините матични клетки. 

Нежно и ефикасно ја чисти осетливата коса и кожа на бебињата и децата од раѓање и потоа.

  • Без сапуни
  • Хипоалергена формулација
  • Со состојки од природно потекло
  • Не ги иритира очите
  • Не содржи парабени, фталати, феноксиетанол

Пакување: 200 мл

Содржина

Употреба: со мала количина нежно се насапунува косата и кожата.

Внимателно да се измие.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се