NATURAVITA Ѓумбир и лимон филтер чај, 10 кесички

NATURAVITA Ѓумбир и лимон филтер чај, 10 кесички
68,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040767C
favorite_border

Опис на производот

Натуравита коцка ѓумбир и лимон

  • Мешавина од растителен чај

Со богата мешавина од ѓумбир и свеж лимон, вкусот на овој чај ќе ве заслепува. Не само што е енергичен, чајот од ѓумбир и лимон Naturavita е совршен за детоксикација, бидејќи го помага процесот на елиминација на токсините од телото со тоа што влијае на работата и здравјето на варењето. Доколку сакате да го намалите чувството на надуеност и да го зајакнете имунитетот, уживајте во шолја од овој корисен чај со богат вкус и тој ќе стане совршен придружник за почеток на денот.

Нето-тежина: 10 x 2,5 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се