NIVEA Fresh Soft Сет со гел за туширање и антиперспирант

NIVEA Fresh Soft Skin Care Duo set set so gel za tusiranje i dezodorans, antiperspirant
NIVEA Fresh Soft Сет со гел за туширање и антиперспирант
501,00 ден.
451,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055876C
Online only
Акција само online 10.05-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

Nivea Fresh Soft Skin Care Duo Сетот содржи:

  • NIVEA Creme Soft Shower - Гел за туширање со бадемово масло. Хранлив гел за туширање со витамини Ц и Е, бадемово масло кој ја штити Вашата кожа од сушење. Делува во рамнотежа со микробиомот на кожата. 100% климатски неутрализиран производ. Се врши компензација на емисиите на CO2 преку сертифицирани климатски проекти. Пакувањето е направено од 97% рециклирана пластика (со исклучок на капачето и налепницата).

         Пакување: 250 мл.

  • NIVEA Fresh Spray white Deo - Дезодоранс, спреј за жени. Во текот на 48-часа по нанесувањето ефикасно штити од непријатен мирис на телото и делува поволно на кожата. Овозможува долготрајна свежина, со екстракти од океанско потекло. Не содржи алуминиумови соли. Брзо се суши. Толеранцијата на кожата е дерматолошки докажана. Употреба: Пред употреба добро протресете го производот. 

         Пакување: 150 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се