NIVEA Men Fresh Sensation Антиперспирант део рол-он за мажи, 50 мл

NIVEA Men Fresh Sensation 72h deo roll on antibacterial antiperspirant antibakteriski rolon za mazi
NIVEA Men Fresh Sensation Антиперспирант део рол-он за мажи, 50 мл
255,00 ден.
189,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055151C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

NIVEA Men Fresh Sensation Антибактериски антиперспирант део рол-он

  • Рол-он против потење за мажи во текот на 72 часа по нанесувањето
  • Ефикасно го намалува потењето, делува антибактериски и освежува
  • Толеранција на кожата е дерматолошки докажана

Пакување: 50 мл.

Содржина

Состав: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Isoceteth-20, Paraffinum Liquidum, Butylene Glycol, Glyceryl Isostearate, Persea Gratissima Oil, PEG-150 Distearate, Linalool, Eugenol, Parfum.

Употреба: Нанесете од производот на пазувите и оставете го целосно да се исуши пред да дојде во допир со облека. Да не се нанесува на иритирана или оштетена кожа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се