NORMAL CLINIC Ultra Fresh Хигиенски влошки нормал, 10 парчиња

Normal Clinic Ultra Fresh Normal, 10 pcs higienski vloski
NORMAL CLINIC Ultra Fresh Хигиенски влошки нормал, 10 парчиња
65,00 ден.
55,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
041695C
favorite_border

Опис на производот

Normal Clinic Ultra Fresh Normal Хигиенски влошки за интимна хигиена

  • Без парабени, фталати, боја, хлор
  • Максимум заштита и комфор
  • Ултра тенки
  • Деликатен површински слој
  • Меки, поголеми крилца обебзедуваат дополнителна заштита од протекување

Пакување: 10 влошки.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се