ORAL-B Pro Expert 1+1 Медиум четки за заби

Oral B Pro Expert All in One 1+1 toothbrush cetki za zabi
ORAL-B Pro Expert 1+1 Медиум четки за заби
269,00 ден.
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
035323C
favorite_border

Опис на производот

Oral B Pro Expert All in One

  • Четки за заби, медиум јачина
  • Отстрануваат наслаги и на тешко достапните делови

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 2 четки

Содржина

Не се наменети за деца помали од 3 години. Заменете ја четката на секои 3 месеци.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се