PALETTE N5 6-0 Dark Blond Темно руса фарба за коса

Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme N5 6-0 Dark Blond Temno plava farba za kosa
PALETTE N5 6-0 Dark Blond Темно руса фарба за коса
175,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
005556C
favorite_border

Опис на производот

Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme N5 6-0 Dark Blond – Темно руса фарба за коса

Фиксација на бојата во косата за заштита од избледување. Дополнителна нега за време и по боење, 100% покриеност на седата коса.

  • Со кератин, пантенол и нутритивно масло

Пакување: 50 мл туба за бојадисување, 50 мл шише со развивач на боја, 10 мл маска за нега, 1 пар ракавици и упатство за употреба.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се