GEROVITAL Tratament EXPERT Шампон за волумен на косата, 250 мл

GEROVITAL Tratament EXPERT Шампон за волумен на косата, 250 мл
272,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046626C
favorite_border

Опис на производот

Шампон за зголемување на волуменот на косата

  • Со протеин од пченица

Оваа формула со протеин од пченица, специјално дизајнирана за тенка коса без волумен, гарантира поздрава, погуста и посјајна коса.

 Пакување: 250 мл

Состав: вода, натриум лаурет сулфат, кокамидопропил бетаин, палмитамидопропилтримониум хлорид, пропилен гликол, ПЕГ-200 хидрогенизиран глицерил палмат, ПЕГ-7 глицерил кокоат, силикон кватерниум-16, натриум хлорид, ундецет-11, бутилоктанол, ундецет-5, оцетна киселина, поликватерниум-44, кватерниум-22, хидролизиран протеин од пченица, гликол дистеарат, кокамид МЕА, парфем, лимска киселина, натриум бензоат, калиум сорбат, феноксиетанол,  јодопропинил бутилкарбамат, етилхексилглицерин.

Употреба:

Нанесете од шампонот и  масирајте го скалпот. Исплакнете темелно.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се