PAMPERS Premium Care Гаќички за бебиња бр. 5 (12-17 кг), 34 гаќички

Pampers Premium Care Pants 5, 12-17kg, 34 pcs gakicki za deca i bebinja
PAMPERS Premium Care Гаќички за бебиња бр. 5 (12-17 кг), 34 гаќички
879,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054969C
favorite_border

Опис на производот

Pampers Premium Care Stop & Protect Бебешки гаѓички.

 • Ултра заштита
 • Ултра меки
 • 360 Comfort Fit -за слободно движење, се прилагодуваат на стомакот на вашето бебе
 • Растеглив појас, за лесно менување
 • Супермоќно апсорбентно јадро
 • Двојни манжетни за заштита во пределот на нозете
 • Дизајните ви го прикажуваат предниот дел, а лентата за еднократна употреба го покажува задниот дел
 • Флексибилни рабови
 • Комплетна заштита од пропуштање во текот на целиот ден и целата ноќ
 • До 12 часа докажана сувост
 • За деца од 12-17 килограми
 • Големина 5
 • Дерматолошки одобрени

Пакување: 34 гаќички.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се