PANTENE Pro-V Масло за заштита на коса со кератин, 100 мл

Pantene pro-v keratin protect oil maslo
PANTENE Pro-V Масло за заштита на коса со кератин, 100 мл
348,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054998C
favorite_border

Опис на производот

PANTENE Pro-V Масло за обновување и заштита на коса со кератин.

Пакување: 100 мл
 

Содржина

Состојки: циклопентасилоксан, диметиконол, алкохол денат, парфем, токоферил ацетат, пантенол, пантенол етил етер, бензил салицилат, хексил цинамал, алфа-изометил лонон, вода, линалол, цитронелол, лимонен.

Употреба: Нанесете мало количество на мокра или сува коса. Не ја плакнете косата.

Внимание: Запалливо, да се чува подалеку од дофат на деца.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се