RECEPT Double Power Шампон против првут и опаѓање на косата, 400 мл

RECEPT Double Power Шампон против првут и опаѓање на косата, 400 мл
273,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
022452C
favorite_border

Опис на производот

Шампон со двојно дејство против опаѓање и првут. Содржи активна состојка октопирокс, која го спречува создавањето на тврдокорниот првут и го отстранува, а притоа не ја уништува природната флора на скалпот.

Екстрактот од кафе ги активира корените на косата, со што го поттикнува растот на косата и го спречува нејзиното прерано опаѓање. Шампонот ја негува косата и ги враќа полнотата и сјајот.

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се