REXONA Men Quantum Dry Антиперспирант дезодоранс за мажи, 150 мл

REXONA Men Quantum Dry Антиперспирант дезодоранс за мажи, 150 мл
119,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052934C
favorite_border

Опис на производот

Rexona MotionSense Quantum Dry

  • Антиперспирант дезодоранс
  • 48 часовна заштита
  • За мажи

Пакување: 150 мл

Содржина

Употреба: Протресете добро и прснете под пазувите на оддалеченост од 15 цм. Се нанесува исклучиво под пазуви. Избегнувајте директно вдишување. Да се користи во добро проветрени простории. Да се користи исклучиво според упатствата. Не прскајте во очи, лице, ниту на иритирана или оштетена кожа. Престанете со употреба доколку се појави исип или иритација на кожата.

Мерки на претпазливост: Не ја фрлајте и оштетувајте боцата ниту по празнењето. Боцата е под притисок. Може да експлодира ако се изложи на топлина. Не ја изложувајте директно на сончева светлина или температура повисока од 50°С. Не прскајте на отворен пламен или други извори на оган. Лесно запаливо.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се