SENDO Smart 2 Дигитален апарат за мерење крвен притисок, за рачен зглоб

SENDO Smart 2 Дигитален апарат за мерење крвен притисок, за рачен зглоб
3.590,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051316C
favorite_border

Опис на производот

Sendo Smart 2 е дигитален монитор за крвен притисок дизајниран за мерење на зглобот. Има компактен дизајн што го прави погоден за употреба насекаде и во кое било време.

  • Монитор за крвен притисок Sendo Smart 2
  • Упатство за употреба
  • Батерии (2 x AAA)
  • Практична торба за складирање
  • Гарантна картичка
  • 5 години гаранција

Пакување: 1 апарат за крвен притисок

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се