SENSILIS Бадемово масло 50 мл

galafarm SENSILIS almond oil natural bademovo maslo
SENSILIS Бадемово масло 50 мл
104,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009483C
favorite_border

Опис на производот

SENSILIS Бадемово масло се препорачува:

  • За нега на сите типови на кожа. Особено се препорачува за нега на сува и осетлива кожа
  • Ја хидратира, храни и штити кожата со што го забавува нејзиното стареење и ја одржува мека и мазна
  • Ја смирува надразнетата кожа
  • Го храни коренот на косата, спречува настанување на испукани врвови, ја хидратира и јакне косата, со што таа станува мека, сјајна и со поголем волумен

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се