SENSILIS Глицерин масло, 50 мл

SENSILIS Глицерин масло, 50 мл
124,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003613C
favorite_border

Опис на производот

Sensilis Glycerin е од растително потекло со фармацевтски квалитет.

Се користи како состојка во козметиката за хидратација и нега на кожата.

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се