SEPTONA Calm n' Care Влажни марамчиња со алое вера, 3 кесички х 60 парчиња

Septona calm n care 2+1, 3x60 baby wet wipes vlazni maramcinja za bebinja maramici
SEPTONA Calm n' Care Влажни марамчиња со алое вера, 3 кесички х 60 парчиња
209,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055134C
favorite_border

Опис на производот

SEPTONA Влажни марамчиња за бебиња 2+1 гратис.

  • Со екстракт од алое вера и витамин Е

Пакување: 3 кесички по 60 влажни марамчиња.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се