SEPTONA Детски стапчиња за уши, 100 парчиња

SEPTONA Детски стапчиња за уши, 100 парчиња
54,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049362C
favorite_border

Опис на производот

  • Памучни стапчиња за уши

Пакување: 100 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се