SILK Хидроген 12%, 100 мл

SILK Хидроген 12%, 100 мл
53,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009240C
favorite_border

Опис на производот

Хидроген за развивање на боја и белење на коса. Измешајте еднаква количина од растворот и бојата за коса.

Да се чува на температура до 25ºC.

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се