SLEEPY Easy Clean Extra Shine Влажни марамчиња за чистење површини, 100 марамчиња

Sleepy Easy Clean Extra Shine Towel 100 pcs wet wipes vlazni maramcinja za povrsini
SLEEPY Easy Clean Extra Shine Влажни марамчиња за чистење површини, 100 марамчиња
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055609C
favorite_border

Опис на производот

Sleepy Easy Clean Extra Shine - Влажни марамчиња за чистење површини, за совршен сјај и перфектно чисти површини

 • Со додаток на хербален сапун
 • Содржат парфем
 • Екстра големи и екстра дебели
 • За еднократна употреба
 • Природна формула со бел оцет, бикарбонат и арома на еукалиптус
 • Практични, хигиенски 
 • За чистење на стаклени, керамички и дрвени површини, површини на телефони, таблети и телевизори, тоалет, лавабо, бања, тепих, софа и друг вид мебел
 • Не е потребно плакнење
 • Веган
 • Хипоалергени
 • Без глутен

Пакување: 100 влажни марамчиња.

Содржина

Состав: нејонска активна супстанција <%5, сапун <%5, парфем, оцет, натриум бикарбонат, екстракт од лист на жалфија, калиум сорбат.

Мерки на претпазливост: Предизвикуваат сериозна иритација на очите. Може да предизвикаат алергиска реакција. Ако е потребен медицински совет, чувајте го пакувањето или етикетата. Да се чува вон дофат на деца. Прочитајте ја етикетата пред употреба. Доколку дојде до контакт со очи: внимателно исплакнете со вода неколку минути. Отстранете ги контактните леќи и продолжете со плакнење. Фрлете ја содржината/контејнерот во согласност со локални/регионални/национални/меѓународни прописи. После првото отварање да се користат до 3 месеци. 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се